firmaFirma

Nasza firma powstała w 1994 roku jako kontynuacja wieloletnich zainteresowań i pasji związanych z konstrukcjami ogrodzeń. Już od samego początku skierowaliśmy nasze kroki w stronę wykorzystania naszej praktycznej wiedzy w branży ogrodzeń. Jakość, inwencja i ponad standardowe rozwiązania to nasza domena i cele na przyszłość.

Korzystamy z najnowocześniejszych materiałów i technologii obecnych na światowym rynku producentów stali oraz współpracujemy z renomowanymi dostawcami niezbędnych komponentów.

Nasza firma jest dealerem firmy Metalurgia Radomsko.

Z naszej oferty korzystają firmy remontowo-budowlane, producenci konstrukcji stalowych oraz ogrodzeń, i wielu klientów indywidualnych. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby. Cały czas obserwujemy rynek i nieustannie dostosowujemy się do jego oczekiwań.

Tworzymy profesjonalny zespół ludzi, mających już bardzo duże doświadczenie, służących wszechstronną pomocą i radą. Posiadamy specjalistyczne urządzenia gwarantujące wysoką jakość naszych wyrobów.

Jeśli masz uczucie że w sprawie ogrodzenia Twojej posesji możesz zrobić więcej … zapraszamy … – utwierdzimy Cię w tym przekonaniu.

Copyright © 2021 Siatdrut - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.siatdrut.pl/firma/